NetTube

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut28,1 MB
  • Sürüm4.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciLe Thi Thanh Thuy
Müzik dinlemenin yeni adresi NetTube mobil uygulamasına sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

NetTube mobil uygulaması milyonlarca şarkıyı ücretsiz olarak cep telefonunuza indirmenize ve dinlemenize olanak sağlayacak kaliteli bir müzik uygulamasıdır. Uygulamamız şuan için sadece IOS mobil cihazlara indiriliyor. Üstelik uygulamaya sahip olmak için herhangi bir ücret talebi de olmamaktadır. 

Müzik dinlemediğimiz gün yoktur sanırım. Bunun en önemli araçları da şüphesiz ki mobil cihazlardır. Sizde dilediğiniz gibi müzik dinlemek isterseniz IOS mobil cihazınıza NetTube mobil uygulamasını indirin ve kullanmanın keyfini çıkartın. Uygulama içerisinden milyonlarca özgür şarkı dinleyerek sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Uygulama ile sadece müzik değil son zamanların en trend videolarına da ulaşabilir ve vaktinizi eğlenceli geçirmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bunları yapabilmek için ayrı ayrı bir çok uygulamaya satın almaktansa NetTube mobil uygulamasına sahip olun ve dilediğiniz gibi içeriklerden özgürce yararlanın. Tek bir tık ile milyonlarca müziği mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Sporda, yolda yürürken ya da yolculuk esnasında yani ne zaman isterseniz sevdiğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz. Mobil cihazınız bu konuda sizlere fayda sağlayacak NetTube uygulamasına ev sahipliği yapacaktır. 

NetTube indir